Nauka wiązania chust Zobacz większe

Nauka wiązania chust WARSZAWA

150,00 zł

Nowy produkt

Bon ważny 4 m-ce. Realizacja na terenie Warszawy.

Spotkanie z Doradcą Noszenia ClauWi na terenie Warszawy.

Więcej szczegółów

Producent  

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 4,50 zł.


Więcej informacji

Jako doradca noszenia ClauWi, staram się pomagać rodzicom odnaleźć przyjemność w noszeniu dzieci. Pokazuję, że zdrowe i bezpieczne wiązanie dzieci, nie musi być wcale trudne i skomplikowane.

Spotykamy się u rodziców, gdzie domowa atmosfera najlepiej sprzyja nauce. Na początku spotkania omawiamy sposoby prawidłowego i bezpiecznego wiązania dziecka. Następnie testujemy 1-2 wiązania na profesjonalnych lalkach szkoleniowych. Po tym ćwiczeniu, rodzice są gotowi po raz pierwszy, pod okiem doradcy zawiązać swoje dziecko. Wiązanie dziecka będzie trzeba powtórzyć, abyśmy mieli pewność, że schemat wiązania oraz wszystkie kluczowe ruchy zostały prawidłowo utrwalone.

Przed spotkaniem prześlę do Państwa ankietę. Na jej podstawie dobiorę odpowiednie wiązania oraz zaplanuję przebieg konsultacji.

Na spotkaniu zapewniam własne chusty oraz lalkę treningową.

Indywidualne konsultacje trwają około 2,5-3h. Jest to czas, który pozwala rodzicom opanować podstawowe wiązania, a przy tym nie męczy zbytnio dziecka.

Po wykupieniu spotkania, proszę o kontakt w celu umówienia terminu.

Jeżeli byliby Państwo zainteresowani spotkaniem z doradcą w innym mieście, proszę o kontakt. W miarę możliwości skontaktuję Państwa z osobą udzielającą konsultacji w danej okolicy.

Bon jest ważny przez 4 m-ce po wykupieniu.

Konsultacja może być świetnym prezentem dla świeżo upieczonych rodziców. Na życzenie możemy przygotować BON PODARUNKOWY

1 inny produkt w tej samej kategorii: