Lenny Lamb Chusta kółkowa MAŁA JODEŁKA ŚWIATŁA NOCY II gat.

180,80 zł

Nowy produkt

Wysyłka do 48h

Chusta kółkowa, szybka i łatwa w zastosowaniu.

splot jodełkowy, gramatura 230 gr/m2

Więcej szczegółów

Producent  

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 4,50 zł.


Więcej informacji

II gatunek

Ramię proste, 100% bawełna, splot jodełkowy, gramatura 230 g/m2

Limit wagi 15kg

Użycie chusty kółkowej jest proste, szybkie. Jest bardzo poręczna. Właściwie nie wymaga wiązania. Przekładasz materiał przez kółka, dociągasz i gotowe. Do chusty dołączona jest przejrzysta instrukcja.

Wadą chusty kółkowej jest to, że ciężar dziecka obciąża noszącego niesymetrycznie. Może to powodować bóle kręgosłupa. Warto temu zapobiegać, zmieniając ramię na którym nosimy dziecko.

”Od początku swojego istnienia nasza firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty odznaczały się wyjątkowo wysokim poziomem jakości. Dbamy o to, aby wszystkie komponenty naszych chust i nosideł pochodziły z zaufanego źródła, a technologie i materiały używane w procesie ich powstawania były w 100% bezpieczne dla dziecka. 
Wykorzystywane przez nas materiały bawełniane, przędza czy barwniki spełniają restrykcyjne wymogi uznanych na świecie norm, co poświadczają posiadane przez nas certyfikaty. Produkty poddawane są szczegółowej kontroli jakościowej na każdym etapie produkcji, a sam proces ich projektowania i powstawania jest przeprowadzony z dbałością o każdy szczegół, tak byście Państwo otrzymali w pełni bezpieczny produkt o wysokiej jakości. 
Każdego dnia nie ustajemy w wysiłkach, aby zapewnić Państwu niezmiennie wysoki poziom jakości naszych produktów, bo tam, gdzie liczy się komfort i bezpieczeństwo dziecka nie ma miejsca na kompromisy !
Lenny Lamb

Drugi gatunek - są to produkty, które mają wady estetyczne np: przerwana nitka, pęczek, zaciągniecie, zgrubienie, czy plamka. Wady te nie wpływają na bezpieczeństwo oraz komfort używania produktu. Produkty te nie podlegają reklamacji.

15 innych produktów w tej samej kategorii: