Storchenwiege Leo Chusta tkana Grun

350,00 zł

Nowy produkt

Wysyłka w ciągu 3-4 dni roboczych

Chusta tkana, polecana przez fizjoterapeutów. Może być stosowana od pierwszych dni życia dziecka.

Więcej szczegółów

Producent  

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 10,50 zł.


Więcej informacji

100% bawełna, splot diamentowy

Chusty Storchenwiege® są bardzo pomocne w życiu codziennym. Chusta daje możliwość zabrania dziecka wszędzie ze sobą - nawet tam, gdzie trudno dostać się wózkiem, a dodatkowo obie ręce pozostają wolne. 

Nosząc dziecko w chuście, czerpie się korzyści z tego, że jest ono spokojne i zadowolone. Maluch może przyjąć pozycję podobną do tej, jaką miał w brzuchu matki, ma miękko, elastycznie, jest blisko ciała noszącego. 

Taka pozycja zapobiega nienaturalnemu rozciągnięciu kręgosłupa. Dziecko jest ogrzewane ciepłem ciała noszącego. To przekazywane ciepło i wszystkie ruchy w chuście pomagają dziecku w prawidłowej przemianie materii i trawieniu. Noszenie w chuście kształtuje zmysły dziecka, w szczególności zmysł równowagi. Dziecko noszone staje się szybciej samodzielne i pewne siebie.

Chusty tkana skośnodiamentowo (tkanina „pracuje” wzdłuż i w poprzek) z bardzo mocnej przędzy. Taki sposób tkania pozwala na mocne dociągnięcie chusty, a tym samym uzyskanie wiązania w pełni bezpiecznego dla dziecka. Wiązanie nawet po dłuższym noszeniu nie wymaga poprawek. Posiadają certyfikat „Oeko-Tex 100” (międzynarodowy znak bezpieczeństwa dla wyrobów włókienniczych) oraz „Oeko Tex 100” dla dzieci, który potwierdza pełne bezpieczeństwo chust Storchenwiege. 

Chusty Storchenwiege podczas prania nie zbiegają się i nawet po dłuższym okresie używania zachowują swoją pierwotną elastyczność i kształt.

30 innych produktów w tej samej kategorii: