Lenny Lamb Chusta tkana TYGRYS CZARNY Z BEŻEM

325,00 zł

Nowy produkt

Wysyłka do 48h

Chusta tkana, polecana przez fizjoterapeutów. Może być stosowana od pierwszych dni życia dziecka.

splot żakardowy, gramatura 290 gr/m2 

Więcej szczegółów

Producent  

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 6 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 9,00 zł.


Więcej informacji

100% bawełna, splot żakardowy, gramatura 290 g/m2

Brak limitu wagi

Ogromną zaletą chusta tkana jest brak ograniczeń dotyczących wieku, wagi dziecka. Chusta pasuje na osobę noszącą. Możesz jej używać od pierwszego dnia życia dziecka do momentu, gdy dziecko nie będzie już miało ochoty lub gdy okaże się już za ciężkie.

Bardzo istotny jest dobór wiązania chusty odpowiedniego do wieku i rozwoju dziecka. 
Ilości możliwych wiązań praktycznie nie da się policzyć. Można nosić dziecko z przodu, na boku i na plecach w wielu modyfikacjach. Wybór wiązania zależy od wieku dziecka i potrzeb konkretnej rodziny. Chusty tkane idealnie sprawdzają się podczas długich spacerów, ponieważ ciężar dziecka jest w nich doskonale rozłożony. Są polecane przez fizjoterapeutów.

Wiązanie chusty może wydawać się początkowo sztuką tajemną. Z każdą próbą będzie stawało się coraz prostsze i wkrótce stanie się oczywistą częścią opieki nad maluchem. Do każdej chusty LennyLamb jest dołączona instrukcja wiązania, która poprowadzi Cię podczas pierwszych prób. Jeśli potrzebowałbyś dodatkowej pomocy, warto rozważyć spotkanie z Doradcą Noszenia.

”Od początku swojego istnienia nasza firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty odznaczały się wyjątkowo wysokim poziomem jakości. Dbamy o to, aby wszystkie komponenty naszych chust i nosideł pochodziły z zaufanego źródła, a technologie i materiały używane w procesie ich powstawania były w 100% bezpieczne dla dziecka. 
Wykorzystywane przez nas materiały bawełniane, przędza czy barwniki spełniają restrykcyjne wymogi uznanych na świecie norm, co poświadczają posiadane przez nas certyfikaty. Produkty poddawane są szczegółowej kontroli jakościowej na każdym etapie produkcji, a sam proces ich projektowania i powstawania jest przeprowadzony z dbałością o każdy szczegół, tak byście Państwo otrzymali w pełni bezpieczny produkt o wysokiej jakości. 
Każdego dnia nie ustajemy w wysiłkach, aby zapewnić Państwu niezmiennie wysoki poziom jakości naszych produktów, bo tam, gdzie liczy się komfort i bezpieczeństwo dziecka nie ma miejsca na kompromisy !
Lenny Lamb

30 innych produktów w tej samej kategorii: