Storchenwiege Leo Violett 4,1m Zobacz większe

Storchenwiege Leo Chusta tkana Violett

368,00 zł

Nowy produkt

Wysyłka do 48h

Chusta tkana, polecana przez fizjoterapeutów. Może być stosowana od pierwszych dni życia dziecka.

Więcej szczegółów

Producent  

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 10,50 zł.


Więcej informacji

100% bawełna, splot diamentowy

długość 4.1m

Chusty Storchenwiege® są bardzo pomocne w życiu codziennym. Chusta daje możliwość zabrania dziecka wszędzie ze sobą - nawet tam, gdzie trudno dostać się wózkiem, a dodatkowo obie ręce pozostają wolne. 

Nosząc dziecko w chuście, czerpie się korzyści z tego, że jest ono spokojne i zadowolone. Maluch może przyjąć pozycję podobną do tej, jaką miał w brzuchu matki, ma miękko, elastycznie, jest blisko ciała noszącego. 

Taka pozycja zapobiega nienaturalnemu rozciągnięciu kręgosłupa. Dziecko jest ogrzewane ciepłem ciała noszącego. To przekazywane ciepło i wszystkie ruchy w chuście pomagają dziecku w prawidłowej przemianie materii i trawieniu. Noszenie w chuście kształtuje zmysły dziecka, w szczególności zmysł równowagi. Dziecko noszone staje się szybciej samodzielne i pewne siebie.

Chusty tkana skośnodiamentowo (tkanina „pracuje” wzdłuż i w poprzek) z bardzo mocnej przędzy. Taki sposób tkania pozwala na mocne dociągnięcie chusty, a tym samym uzyskanie wiązania w pełni bezpiecznego dla dziecka. Wiązanie nawet po dłuższym noszeniu nie wymaga poprawek. Posiadają certyfikat „Oeko-Tex 100” (międzynarodowy znak bezpieczeństwa dla wyrobów włókienniczych) oraz „Oeko Tex 100” dla dzieci, który potwierdza pełne bezpieczeństwo chust Storchenwiege. 

Chusty Storchenwiege podczas prania nie zbiegają się i nawet po dłuższym okresie używania zachowują swoją pierwotną elastyczność i kształt.

30 innych produktów w tej samej kategorii: