Pandabejbi Chusta tkana Blueberry & Lemon

185,89 zł

Nowy produkt

Wysyłka do 48h

Chusta tkana, polecana przez fizjoterapeutów. Może być stosowana od pierwszych dni życia dziecka.

splot skośno-krzyżowy, gramatura 210 gr/m2 

Więcej szczegółów

Producent  

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 4,50 zł.


Więcej informacji

Chusta tkana, 100% bawełna. Chusta Blueberry & Lemon z Blueberry Collection.

Chusty pandabejbi zostały zaprojektowane wspólnie z rodzicami, którzy mieli już za sobą pierwsze doświadczenia w noszeniu dziecka w chuście oraz rodzicami, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z chustami. Dzięki uwagom dotychczasowych użytkowników chust oraz oczekiwaniom przyszłych użytkowników chust powstała nowa, bardziej funkcjonalna chusta tkana pandabejbi. Mamy nadzieję, że już niedługo i Wy będziecie mogli rozpocząć swoją przygodę z pandabejbi i sami docenić jej walory użytkowe oraz cieszyć się nowymi kolorami kolekcji.

Chusty Bandabejbi są miękkie i miłe w dotyku. Metki pralnicze zostały wszyte w kieszonkę tak, żeby nie przeszkadzały ani rodzicowi ani dziecku. Metka środkowa została wszyta tak, aby można było przewiesić przez nią lekkie akcesoria dziecięce przy użyciu breloczka (np. smoczek).

Chusty pandabejbi są produkowane w Polsce z bawełny pochodzącej głównie z Azji. Surowiec używany do produkcji to 100% bawełna (bez domieszek włókien syntetycznych). Jest to surowiec wysokiej jakości przerabiany w klasycznym procesie produkcji przędzy. Środki używane do barwienia przędz oraz sam proces barwiarski są zgodne z normą OEKO TEX - STANDARD 100, co oznacza, że powstałe w tym procesie produkty spełniają wymagania humanoekologiczne aktualnie obowiązującego standardu dla wyrobów dla dzieci.

30 innych produktów w tej samej kategorii: